Bunlar Periskop Pazarlama İpuçları Gerçekten İş Take Off Make Can

Periskop sadece arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Eğer sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Periscope kullanmanıza yardımcı olabilir aşağıdaki bilgileri

periscope

Yararlı bilgi ve markanız hakkında daha fazla ayrıntı ile Periskop profil doldurmak için zaman ayırın. Web sitenize bir bağlantı ekleyin ve markanızın veya ürünlerin kısa bir açıklama yazın. Birçok ziyaretçilerin ana sayfasına erişmek için şu bağlantıyı nasıl bir fikir edinmek için bir ziyaretçinin sayacını kullanın.

. Sayfanızın sadece fanlar katılabilir sizin Periskop sayfasında bir yarışma oluşturun Bu sayfanıza gelip onları heyecanlı hale getirecek. Hatta sayfanıza gelen fazla ziyaretçi olacak anlamına, aile, arkadaş, ya da iş arkadaşlarınızı söyleyebilir. Tabii, daha fazla ziyaretçi daha fazla iş demektir!

Özel bir kitleyi hedeflemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bu dönüşüm sağlama hızını artıran ve potansiyel satış dönüştürülecek için daha fazla fırsat var çünkü kampanya maliyetlerini azaltır.

Senin Periskop sayfasındaki takipçileri artırmak için bir yarışma olan deneyin. İnsanlar bir şeyler kazanma şansına sahip seviyorum. Eğer paylaşım için yarışma içine ilave girişler gibi teşvikler, teklif ederlerse, o zaman mevcut takipçileriniz değerli bir şey verecektir kalmaz, ama onlar Yarışmanızı paylaşırken de görünürlüğünü artırmak.

Duvarınızda kalan herhangi yorumlara yanıt verin. Bu düzenli duvarını izlemek lazım gelir. Hatta daha çok bir şikayet veya soru ise, herkese cevap vermek önemlidir.

Bir hediye düzenleyerek sizin Periskop kampanyası için biraz dikkat oluşturun. sayfanızı sevme karşılığında girdileri sunun. senin Periskop sayfasında kazananları duyurun ve bu stratejisine kampanyanız için daha fazla abone almak gerekir her zaman tekrarlayın.

Gündüzleri farklı zamanlarda periskop yayınlamayı deneyin. Her gün aynı saatte gönderme alışkanlığı varsa nişan almak daha iyi zamanlar vardır, sen bilmiyor olabilir. Her hedef kitle farklıdır ve ne bir kez akıllıca için çalışan başka işe yaramayabilir. Kitlenizin en aktif olduğunda görmek için Kaynak gündüzleri birden zamanlarda gönderme deneyin.

Pazarlama amaçlı Periscope kullanırken, her zaman profesyonellik yüksek derecede korur. Ne olursa olsun müşterilerine duygusal bir bakış ile yanıt vermek istiyorum ne kadar, bunun dışında kişisel görüş tutmak her zaman en iyisidir. Müşteri ofisinizde sağ olsaydı yaparken kullandığınız yöntemle davran.

işinizi yarar Periskop pazarlama kullanmak istiyorsanız, bu harika bir karardır. Sadece bu kadar çok insan günlük olarak Periscope kullanmak, ancak arkadaşlar ve aile ile paylaşmak için kullanabilirsiniz yoktur. . İnsanlar pazarlama cadde için Periskop sayfasını oluşturarak mesajını yaymak için izin ver ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *